דנציגר משק פרחים דן

דנציגר משק פרחים "דן" הוקמה כחברה משפחתית בשנת 1953 ועוסקת במחקר, טיפוח, פיתוח, גידול, ייצור, מכירה ושיווק של זני צמחי נוי ופרחי קטיף לשוק המקומי ולשוק הבינלאומי. החברה היא מהמובילות בתחומה בארץ ובעולם. במשך השנים רשמה החברה מאות זנים תחת הגנה של זכויות מטפחים ופטנט צמחי בכל רחבי העולם.

אודות דנציגר

חברת דנציגר מעסיקה למעלה מ- 200 עובדים בישראל (מתוכם כ- 50 אקדמאים) ומשווקת ליותר מ- 60 מדינות ברחבי העולם. בחברת ביוטי ליין בקניה, מעסיקה דנציגר כ- 600 עובדים, העוסקים הן בייצור ייחורים ושתילים והן בייצור פרחי קטיף מזני דנציגר משק פרחים “דן”.

דנציגר משווקת תרביות,ייחורים ושתילים של כל זני הקטיף מהטיפוח העצמי של המשק וכן של מטפחים אחרים מובילים בעולם. בין זני הקטיף גידולים כגון: גיבסנית, סקביוזה, חרציות, סולידגו, לימוניום, היפריקום וחרציות ובצמחי הנוי: בושמת, פטוניה, קליברכואה, בקופה, לובולריה, סקבאולה, ועוד עשרות גידולים שונים עונתיים ורב שנתיים. כמו כן, מעניקה החברה רישיונות לייצור הזנים שטיפחה לשתלנים ומגדלים שונים ברחבי העולם.

לצד הפעילות הקשורה בטיפוח המסורתי של פרחים, דנציגר נחשבת לפורצת דרך בתעשייה החקלאית המסורתית והשמרנית. היא שמה דגש על פיתוח זנים חדשניים, תוך השקעת משאבים רבים ועמידה בחזית המדעית בתחומי הטיפוח וההשבחה של זני פרחים וצמחי נוי. אחת ממטרות החברה היא הובלת שוק הפרחים העולמי לעבר תחומים חדשים.

החזון שלנו

דנציגר משק פרחים “דן”, המתמחה במחקר ובפיתוח של זנים וגידולים חדשים, תשמר ותקדם את מעמדה כמובילה עולמית בטיפוח, שיווק וייצור חומר ריבוי של צמחי נוי ופרחים. אנו נגשים מטרה זו באמצעות מחקר ישראלי ועולמי מתקדם, חדשנות, מצוינות, התמדה, תעוזה ונחישות תוך מחויבות אישית ללקוחות ולעובדים, שמירה על הגינות עסקית וכבוד לטבע.

אהבה לעבודה ועשייה מלוות אותנו, עובדי החברה, בכל עת.

הערכים שלנו

חדשנות ותעוזה

מצוינות מקצועית

למידה וחדשנות מתמדת

הגינות עסקית ומחויבות ללקוחות

מחויבות לעובדים

משפחתיות ועבודת צוות

© 2017 danzigeronline.com – Powered By: Webinside. All Rights Reserved. Terms and Conditions

Translate »